Not for paparazzi

cieplik

Wakacyjny czas sprzyja podróżom dalszym i bliższym… tym razem, pokonując 5 zakrętów i dystans niespełna 4 kilometrów wybraliśmy się do „Cieplikowa”. Ta znana, ale przez nielicznych odkryta enklawa przyjmuje gości w Chatce Cieplikówce, a lody kręcone przez mamę Barbarę słyną z truskawkowo-tiramisowego smaku. Frela łapie żaby, a komary mają swoje żerowisko i na znak właściciela do odwrotu gości tną ich niemiłośiernie. Jest to miejsce wyjątkowe, wakacyjne, takie do którego nie traficie, ale my byliśmy i z wakacyjnymi pozdrowieniami Wam prezentujemy.

julia jaźwiecka

Najpierw trzeba pokonać stromą pochylnię, aby trafić do ogrodu…

 

Ogród otaczają wysokie fortyfikacje. Paparazzi nie mają szans na sfotografowanie gości ogrodu. W dodatku Frela pilnuje, aby nikomu to się nie udało.

DSCN3793

Właściciel szkoli Frelę w poszukiwaniu zielonych intruzów 🙂

DSCN3804

Goście muszą posilić się przygotowanymi przez mamę Barbarę, a podaną przez Andreasa lodami. Ich smak na długo pozostaje w pamięci!!! (pycha!).

DSCN3801

Zapraszana przez wszystkich i wszędzie Julia, dobrze czuła się w ogrodach Cieplikowa.

 

Pogoda i humory dopisywały! Wszystko pokrzyżowały jednak komary, które na znak Andreasa zaatakowały wszystkich gości – a szkoda :), bo nastrój był jak w piosence Bossa.

6 myśli w temacie “Not for paparazzi”

  1. Jędruś Dziękujemy!! W sprzedaży są właśnie bilety do twojego ogrodu na koncert w niedziele 360 tour cieplikówka, bilety do altanki 250 zl, Bilety na trawe 200, Zaznaczam biletow do Altanki juz nie ma!!! Dostaniesz 10% Pzdr !!!

  2. bilety wykupily koniki ze stadniny Galop na muchowcu 🙂

    ja rowniez dziekuje za wizytkę i za superposcika, po ktorym w cieplikowce juz nigdy nie poczuje prywatnosci…:(( papa(ra[ga]zzi)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s